Projektant i producent
eLstal logotyp

Projektant i producent zjeżdżalni ze stali nierdzewnej

Projektant i producent
eLstal logotyp

Projektant i producent zjeżdżalni ze stali nierdzewnej

Jakość Doświadczenie Precyzja
mail.biuro@elstal.com.pl tel.+48 52 520 41 76

O Nas

Jakość, precyzja, doświadczenie, kreatywność.

PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA I WYTWARZANIA ZJEŻDŻALNI STALOWYCH.

Na rynku obecni jesteśmy od ponad 20 lat. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować produkty najwyższej jakości, dopasowane do potrzeb naszych klientów. Stawiamy na innowacyjność i ciągły rozwój firmy. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się wymagających zleceń. W trosce o najwyższą jakość działamy zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015.

Czytaj więcej
innowacja image

Oferta

Innowacyjne, bezpieczne rozwiązania

Zjeżdżalnie standard

Popularne na placach zabaw i nie tylko. Prosta zjeżdżalnia, która zapewnia mnóstwo zabawy!

Czytaj więcej

Zjeżdżalnie rurowe

Emocje i wrażenia dla wszystkich. Zjeżdżalnie rurowe cieszą się ogromną popularnością. Z chęcią montowane są wszędzie, gdzie przyda się trochę szaleńczej i dobrej zabawy. Doskonale sprawdzają się zarówno w parkach rozrywki i placach zabaw, jak i w biurowcach czy miejscach publicznych.

Czytaj więcej

Zjeżdżalnie rynnowe

Bezpieczeństwo i moc wrażeń! Zjeżdżalnie rynnowe są niezwykle popularne ze względu na emocjonujący zjazd. Jednocześnie dzięki otwartej konstrukcji możemy obserwować osobę z niej korzystającą.

Czytaj więcej

Zjeżdżalnie jednotorowe

Zjeżdżalnia jednotorowa towarzyszyła wielu z nas już od najmłodszych lat. Prosta zjeżdżalnia, która zapewnia mnóstwo radości!

Czytaj więcej

Zjeżdżalnie wielotorowe

Rywalizacja i zabawa. Zjeżdżalnie wielotorowe cieszą się ogromną popularnością. Ich rozmiary przyciągają uwagę, a liczne możliwości zapewniają ogrom świetnej zabawy!

Czytaj więcej

Łączniki/Tunele

Dostarczamy różnego rodzaju łączniki rurowe zgodnie z potrzebami naszych klientów. Tunele umożliwiają zabawę na nowych zasadach. Dzięki nim można tworzyć prawdziwe labirynty albo po prostu przejścia, które urozmaicą pobyt w parku rozrywki czy na placu zabaw.

Czytaj więcej

Jak działamy?

Zapytanie mailowe 01

Zapytanie mailowe

Projekt 02

Projekt

Produkcja 03

Produkcja

Montaż 04

Montaż

Certyfikacja 05

Certyfikacja

Efekt 06

Efekt

Realizacje

Zobacz, jak prezentują się nasze produkty.

Zjeżdżalnie mają dawać radość, odrobinę ekscytacji, a nawet adrenaliny. Robimy wszystko, by ich użytkownicy mogli to poczuć. Jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo i jakość wykonania. Najłatwiej jednak dostrzec to w projektach już przez nas wykonanych. Doceniamy zaufanie, jakim darzą nas nasi klienci – i cieszymy się razem z nimi, niezależnie od ich wieku.