O nas

jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo

Na rynku polskim i zagranicznym działamy już od ponad 20 lat.

Od początku naszym celem było dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości. Dlatego nieustannie się rozwijamy dla najlepszych efektów naszej pracy.

Zjeżdżalnie łączą proste założenie z mnóstwem dobrej zabawy. Coraz częściej można spotkać je poza placem zabaw— w parkach rozrywki, wodnych, ale też w biurowcach, kompleksach hotelowych czy galeriach handlowych. Doskonale sprawdzają się właśnie tam, gdzie przyda się odrobina uśmiechu i dziecięcej wręcz radości, nawet u dorosłych.

Dla naszych inwestorów wykonujemy często nieszablonowe i nowoczesne zjeżdżalnie. Dzięki temu, że posiadamy własne biuro projektowe mamy możliwość realizować projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz wykorzystywać innowacyjne, odważne i bezpieczne rozwiązania.

Nasza firma cieszy się uznaniem i popularnością również poza granicami Polski. Po nasze produkty chętnie sięgają inwestorzy z krajów skandynawskich, europejskich, a nawet Japończycy i Koreańczycy. Uznanie i zaufanie klientów zdobywamy poprzez stosowanie najlepszych materiałów oraz korzystanie z nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, oraz technologicznych. W trosce o najwyższą jakość działamy zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015. Równie ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów – każdy produkt powstaje ściśle według wytycznych normy PN-EN 1176.

Mapa

jakość

PN-EN ISO 9001:2015

doświadczenie

ponad 20 lat

bezpieczeństwo

PN-EN 1176

W BEZPOŚREDNIM KONTAKCIE

Właściciel

Dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży

Specjalista ds.
administracji i sprzedaży

Główny
Konstruktor

Konstruktor - Technolog

Dyrektor operacyjny

Specjalista ds. kadr

Kierownik Działu Technicznego