O nas

jakość, doświadczenie i bezpieczeństwo

Na rynku polskim i zagranicznym działamy już od ponad 20 lat.

Od początku naszym celem było dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości. Dlatego nieustannie się rozwijamy dla najlepszych efektów naszej pracy.

Zjeżdżalnie łączą proste założenie z mnóstwem dobrej zabawy. Coraz częściej można spotkać je poza placem zabaw— w parkach rozrywki, wodnych, ale też w biurowcach, kompleksach hotelowych czy galeriach handlowych. Doskonale sprawdzają się właśnie tam, gdzie przyda się odrobina uśmiechu i dziecięcej wręcz radości, nawet u dorosłych.

Dla naszych inwestorów wykonujemy często nieszablonowe i nowoczesne zjeżdżalnie. Dzięki temu, że posiadamy własne biuro projektowe mamy możliwość realizować projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz wykorzystywać innowacyjne, odważne i bezpieczne rozwiązania.

Nasza firma cieszy się uznaniem i popularnością również poza granicami Polski. Po nasze produkty chętnie sięgają inwestorzy z krajów skandynawskich, europejskich, a nawet Japończycy i Koreańczycy. Uznanie i zaufanie klientów zdobywamy poprzez stosowanie najlepszych materiałów oraz korzystanie z nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, oraz technologicznych. W trosce o najwyższą jakość działamy zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015. Równie ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów – każdy produkt powstaje ściśle według wytycznych normy PN-EN 1176.

Mapa

jakość

PN-EN ISO 9001:2015

doświadczenie

ponad 20 lat

bezpieczeństwo

PN-EN 1176

W BEZPOŚREDNIM KONTAKCIE

Właściciel

Dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Kierownik Działu Technicznego

Kierownik Montażu

Specjalista ds. kadr

Główny
Konstruktor

Kierownik
Produkcji

Kontakt

chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Niezależnie od tego, czy już jesteś naszym klientem, czy dopiero się zastanawiasz, chętnie pomożemy. Doradzimy w razie wątpliwości, pomożemy wybrać najlepszy produkt i wiele, wiele więcej. Sprawdź sam, w czym może pomóc nasza firma i odkryj świat zjeżdżalni dla każdego.

Logotyp Elstal

eLstal to czołowy producent zjeżdżalni ze stali nierdzewnej w Polsce. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży konstrukcji stalowych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność i bezpieczeństwo. Propozycja naszej firmy to odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu, poszukującego niestandardowych i oryginalnych rozwiązań.

Siedziba firmy

ul. Miechowska 5-7
85-875 Bydgoszcz
NIP 5542666117
POLSKA

Biuro
Dział kadr