Projektowanie zjeżdżalni

przelewamy pomysł na papier

Projektowanie zjeżdżalni ze stali nierdzewnej w firmie eLstal

Krok
2

Po dopięciu wszystkich ustaleń i formalności z klientem przechodzimy do wykonania projektu. W tym etapie do dyspozycji mamy doświadczonych specjalistów, którzy dzięki swojej kreatywności stworzą idealnie dopasowany model zjeżdżalni. Profesjonalne projektowanie daje nam pewność bezpieczeństwa i wysokiej jakości wykonania produktu.

W pierwszym etapie powstaje wstępna koncepcja dla klienta DO AKCEPTACJI.

Po zatwierdzeniu modelu zjeżdżalni konstruktorzy przystępują do prac nad projektem szczegółowym na który składa się poniższa dokumentacja:
Kontakt

chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Niezależnie od tego, czy już jesteś naszym klientem, czy dopiero się zastanawiasz, chętnie pomożemy. Doradzimy w razie wątpliwości, pomożemy wybrać najlepszy produkt i wiele, wiele więcej. Sprawdź sam, w czym może pomóc nasza firma i odkryj świat zjeżdżalni dla każdego.

Logotyp Elstal

eLstal to czołowy producent zjeżdżalni ze stali nierdzewnej w Polsce. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży konstrukcji stalowych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność i bezpieczeństwo. Propozycja naszej firmy to odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu, poszukującego niestandardowych i oryginalnych rozwiązań.

Siedziba firmy

ul. Miechowska 5-7
85-875 Bydgoszcz
NIP 5542666117
POLSKA

Biuro
Dział kadr