Zapytanie mailowe

kontakt z klientem to podstawa naszego działania

Krok
1

Kontakt z klientem jest istotną częścią działania naszej firmy. Aby przygotować ofertę oraz dostosować produkt, który będzie idealnie pasował do potrzeb i gustu nabywcy, musimy poznać jego oczekiwania, preferencje i potrzeby. Prosimy o dokładne zapoznanie się z przedstawionymi informacjami, jeśli potrzebują Państwo pomocy w wypełnieniu formularza kontaktowego prosimy o kontakt telefoniczny.

Modele standardowe

01

Wybierz z oferty interesujący Cię MODEL i RODZAJ zjeżdżalni

02

Wyślij zapytanie cenowe przy użyciu ZAPYTAJ O CENĘ

03

Otrzymasz OFERTĘ CENOWĄ

04

Złóż ZAMÓWIENIE

MODELE INDYWIDUALNE

01

Przejdź do formularza indywidualnej wyceny

Przejdź do formularza

02

Wypełnij i wyślij FORMULARZ do indywidualnej wyceny

03

Otrzymasz OFERTĘ CENOWĄ

04

Złóż ZAMÓWIENIE

Współpracę nawiązujemy poprzez mailowe złożenie zamówienia lub podpisanie umowy. W następnym etapie przystępujemy kolejno do realizacji dokumentacji projektowej, produkcji, montażu i certyfikacji produktu.

Kontakt

chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Niezależnie od tego, czy już jesteś naszym klientem, czy dopiero się zastanawiasz, chętnie pomożemy. Doradzimy w razie wątpliwości, pomożemy wybrać najlepszy produkt i wiele, wiele więcej. Sprawdź sam, w czym może pomóc nasza firma i odkryj świat zjeżdżalni dla każdego.

Logotyp Elstal

eLstal to czołowy producent zjeżdżalni ze stali nierdzewnej w Polsce. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży konstrukcji stalowych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność i bezpieczeństwo. Propozycja naszej firmy to odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu, poszukującego niestandardowych i oryginalnych rozwiązań.

Siedziba firmy

ul. Miechowska 5-7
85-875 Bydgoszcz
NIP 5542666117
POLSKA

Biuro
Dział kadr