Produkcja zjeżdżalni

stawiamy na jakość i profesjonalizm

Blacha ze stali nierdzewnej

Krok
3

Po opracowaniu projektu przechodzimy do produkcji zjeżdżalni. Nasze produkty powstają w rozbudowanym kompleksie, w skład którego wchodzą 3 hale produkcyjne. Każda z nich jest w pełni wyposażona w profesjonalny sprzęt. Produkcja to nie tylko maszyny. To przede wszystkim ludzie, którzy mają doświadczenie i pasję. Właśnie dzięki dobrze wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie uzyskać bezpieczne produkty najwyższej jakości.

Kontakt

chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Niezależnie od tego, czy już jesteś naszym klientem, czy dopiero się zastanawiasz, chętnie pomożemy. Doradzimy w razie wątpliwości, pomożemy wybrać najlepszy produkt i wiele, wiele więcej. Sprawdź sam, w czym może pomóc nasza firma i odkryj świat zjeżdżalni dla każdego.

Logotyp Elstal

eLstal to czołowy producent zjeżdżalni ze stali nierdzewnej w Polsce. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży konstrukcji stalowych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność i bezpieczeństwo. Propozycja naszej firmy to odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu, poszukującego niestandardowych i oryginalnych rozwiązań.

Siedziba firmy

ul. Miechowska 5-7
85-875 Bydgoszcz
NIP 5542666117
POLSKA

Biuro
Dział kadr