CERTYFIKACJA

dopełnienie niezbędnych formalności

Krok
5

Po zakończonym montażu pozostał tylko jeden krok, aby móc cieszyć się nową zjeżdżalnią. Jest to dopełnienie formalności i wykonanie certyfikacji produktu. Jednostka certyfikująca przyjeżdża na teren montażu i przeprowadza badanie zjeżdżalni na zgodność z właściwymi normami. Certyfikat potwierdza spełnienie obowiązujących norm w zakresie bezpieczeństwa. Klient uzyskuje pewność jakości, która zostaje potwierdzona przez niezależną firmę. Zwieńczeniem wszystkich formalności jest przekazanie klientowi zestawu dokumentów producenta: instrukcja eksploatacji, kontroli i konserwacji, instrukcja montażu, dziennik kontroli zjeżdżalni, regulamin korzystania ze zjeżdżalni, atesty materiałowe, karta gwarancyjna, certyfikat.

O C E N A Z G O D N O Ś C I A N A L I Z A R Y Z Y K A

Certyfikat

potwierdza zgodność z normami:

  • PN-EN 1176-1:2017-12
  • PN-EN 1176-3:2017-12
  • PN-EN 1176-7:2020-09
Kontakt

chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Niezależnie od tego, czy już jesteś naszym klientem, czy dopiero się zastanawiasz, chętnie pomożemy. Doradzimy w razie wątpliwości, pomożemy wybrać najlepszy produkt i wiele, wiele więcej. Sprawdź sam, w czym może pomóc nasza firma i odkryj świat zjeżdżalni dla każdego.

Logotyp Elstal

eLstal to czołowy producent zjeżdżalni ze stali nierdzewnej w Polsce. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży konstrukcji stalowych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność i bezpieczeństwo. Propozycja naszej firmy to odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu, poszukującego niestandardowych i oryginalnych rozwiązań.

Siedziba firmy

ul. Miechowska 5-7
85-875 Bydgoszcz
NIP 5542666117
POLSKA

Biuro
Dział kadr