Zjeżdżalnia na placu zabaw efekt końcowy

Efekt końcowy

Twoja zjeżdżalnia jest już gotowa!

Zjeżdżalnia w galerii handlowej efekt końcowy

Krok
6

To właśnie efekt jest najważniejszy, jest ukoronowaniem całego procesu. Zamontowanie zjeżdżalni i dopełnienie formalności oznacza tylko jedno – można z niej korzystać! Oddanie produktu do użytku i sprawdzenie go przez samych zainteresowanych – zwłaszcza tych najmłodszych – jest najlepszym testem jakości wykonania. Nasza praca staje się elementem, który wywołuje uśmiech na wielu twarzach i przyciąga uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zawsze wykonujemy nasze produkty z myślą o ich końcowych użytkownikach. To dla nich dbamy o najlepsze wykonanie i bezpieczeństwo, zwiększamy swoje kwalifikacje i zdobywamy certyfikaty i uprawnienia.

Kontakt

chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Niezależnie od tego, czy już jesteś naszym klientem, czy dopiero się zastanawiasz, chętnie pomożemy. Doradzimy w razie wątpliwości, pomożemy wybrać najlepszy produkt i wiele, wiele więcej. Sprawdź sam, w czym może pomóc nasza firma i odkryj świat zjeżdżalni dla każdego.

Logotyp Elstal

eLstal to czołowy producent zjeżdżalni ze stali nierdzewnej w Polsce. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży konstrukcji stalowych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność i bezpieczeństwo. Propozycja naszej firmy to odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu, poszukującego niestandardowych i oryginalnych rozwiązań.

Siedziba firmy

ul. Miechowska 5-7
85-875 Bydgoszcz
NIP 5542666117
POLSKA

Biuro
Dział kadr