Zamówienia

Zobacz jak działamy

Wieloletnie doświadczenie w produkcji zjeżdżalni i realizacja szeregu zleceń pozwoliła nam wypracować skuteczną metodykę działania. Dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie odpowiedzieć na Państwa zapytania, doradzając najlepsze rozwiązania, a także terminowo wykonać powierzone nam zlecenia. Dostarczamy produkty trwałe, starannie wykonane i wyróżniające się efektownym wykończeniem.

Jakość firmy eLstal została wielokrotnie potwierdzona referencjami naszych klientów i zadowolonych użytkowników. Wyznaczamy trendy w branży i stosujemy nowatorskie rozwiązania, nie boimy się wyzwań i dużych projektów. Współpraca z naszą firmą opiera się na kilku etapach, które przedstawiamy poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi etapami realizacji zamówienia. Uważamy, że najważniejszą częścią całego procesu jest kontakt z naszymi klientami, dlatego na każdym etapie jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Niezależnie od tego, czy już jesteś naszym klientem, czy dopiero się zastanawiasz, chętnie pomożemy. Doradzimy w razie wątpliwości, pomożemy wybrać najlepszy produkt i wiele, wiele więcej. Sprawdź sam, w czym może pomóc nasza firma i odkryj świat zjeżdżalni dla każdego.

Logotyp Elstal

eLstal to czołowy producent zjeżdżalni ze stali nierdzewnej w Polsce. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży konstrukcji stalowych. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność i bezpieczeństwo. Propozycja naszej firmy to odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu, poszukującego niestandardowych i oryginalnych rozwiązań.

Siedziba firmy

ul. Miechowska 5-7
85-875 Bydgoszcz
NIP 5542666117
POLSKA

Biuro
Dział kadr